KONST / Litografier / Färglitografi 13899313
nr 1389 9313
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 102/260. Motivet: 35x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:58:58
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér